ilanava4@gmail.com :רח' געתון 14 קומה ב' נהריה  |  ליצירת קשר: 052-2858776  |  מייל

"אילנה וקנין סטודיו-בוטיק: איפור,תסרוקות,החלקות וסדנאות"

:איפור לחג

כתבה מטור לעיתון נהריה פלוס

סדרת כתבות על טיפוח ואיפור מאת אילנה וקנין- מאפרת מקצועית ומעצבת תסרוקות כלה וערב

כותרת-טיפים לאיפור לכבוד ערב חג

 

מארחת או מתארחת בערב חג?

 מתכוננת למפגש משפחתי (בעיקר עם חמותך) ורוצה לקבל מחמאות על המראה ולא רק על האוכל?

 הכתבה הזו עבורך.

ערב חג מתקרב, וחוץ מקניות, בישולים וניקיונות זה הזמן גם לטפח את עצמך, לדאוג לעור פנייך ולהתכונן להיראות זוהרת עבורך ועבור משפחתך.

כל ההכנות לחגים לעיתים משכיחות מאיתנו לפנות גם קצת זמן לעצמנו.

בוודאי שמעת אין ספור פעמים את המשפט "כשאת מרגישה נפלא, את גם נראית נפלא" אך לפעמים בכדי להרגיש נפלא, אנו זקוקות דווקא לחיזוק החיצוני. בעיקר כשאת עייפה, טרודה באין ספור מטלות, מספיק שהשקעת קצת מזמנך באיפור וטיפוח- מה שבהכרח ישר יוביל למחמאות מהסובבים, החיוך שיעלה על שפתייך ישכיח את כל העייפות ויעלה את מצב הרוח שלך.

כל מה שצריך הוא לתכנן ולהקדיש מעט זמן, חומרים טובים והתבוננות במראה בכדי להיות ולהרגיש יפה מבפנים ומבחוץ.

זוהי הזדמנות נהדרת לעצור לרגע לתכנן איך תגיעי לערב החג ולצורך כך הכנתי מספר טיפים עבורך:

טיפ ראשון "עור נקי וזוהר"- בכדי שהעור שלך יהיה זוהר חייבים להחזיר לעור לחות על ידי שימוש במוצרי טיפוח איכותיים, אך לא פחות חשוב להרבות בשתיית מים ולהימנע מאכילת מוצרים שעלולים לגרום לפצעונים (כמו שוקולד).

טיפ שני "התאמת איפור ללבוש"- נהוג בערב חג ללבוש בגדים חגיגיים בצבע לבן ולכן האיפור שיחמיא -אמור להיות נקי, כמה שיותר טבעי ,ללא קווים חדים וצבעים בוהקים.

טיפ שלישי "איפור בהתאמה אישית"- את בוודאי כבר יודעת איזה איפור מחמיא לתווי פנייך ומה תרצי יותר להדגיש באמצעות האיפור ומה פחות.

לדוגמה: במידה ותרצי להדגיש את עינייך ,עשי זאת על ידי הנחת איליינר בקו נקי, צלליות מחמיאות ומסקרה טובה, ואז משכי את האודם על שפתייך בצבעים ניטרליים (ניודיים, ורדרדיים). אך במידה ואת בוחרת להדגיש את שפתייך בצבע אודם בולט, שימי לב שהעיניים צריכות להיות מאופרות בצורה מאוד עדינה.

טיפ רביעי "להישאר עם איפור גם אחרי הארוחה"- יש לזכור שאיפור לא רק צריך להיות יפה ומחמיא אלא גם עמיד. אנחנו רוצות להישאר יפות אחרי הארוחה בדיוק כמו לפני, אולי חוץ מתיקון קטן של האודם. ולכן יש חשיבות גדולה לאיכות המייק-אפ שאנו מניחות ובעיקר חשוב בסיום האיפור לפדר את פנייך, מומלץ בפודרה אבקתית.

טיפ חמישי "עוד דקה של השקעה"- ארוחת החג הסתיימה בהצלחה רבה: כולם החמיאו לך על המראה שלך, האוכל הטעים שהכנת והבית היפה והמסודר. "לפני שאת נמרחת על המיטה" אל תשכחי למרות העייפות להסיר את האיפור מפנייך ולשים מוצרי טיפוח מזינים ללילה.

נשים יקרות, לפעמים מרוב מטלות, משימות, דאגה לאחרים והשגרה נדמה לנו שלדאוג לעצמנו זה פריווילגיה גדולה מדי. אפילו בתקופות של לחץ כמו לפני החגים נדמה לנו שאנחנו לעולם לא נספיק להגיע להשקיע בעצמנו. הטיפים הנ"ל יעזרו לכן לתכנן ולהגיע לערב החג במיטבכן במעט השקעה וזמן והרבה אכפתיות מעצמכן.

 כן, לדאוג לעצמנו זה גם חלק מ"המטלות" וההנאות של חיינו ואל תרגישו אשמות גם אם זה בא לפעמים על חשבון עוד סלט אחד לשולחן החג. זכרו תמיד כשאתן מרגישות נפלא כל הסובבים אתכן מרגישים זאת.

אז כל מה שנותר הוא להתכונן, לפנות מעט זמן והכי חשוב  ליהנות.

ו... אל תשכחי רגע לפני שאת פותחת את הדלת לאורחים חייכי, זה מפחית מהגיל ומוסיף הרבה יופי טבעי.

חג שמח ושנה טובה מלאה ביופי!!!

על הכותבת:

אילנה וקנין סטודיו-בוטיק לאיפור מקצועי, תסרוקות כלות וערב, החלקות משקמות, סדנאות איפור וקליעת צמות בגעתון 14 קומה ב' נהריה. לתיאום פגישה: 052-2858776